Іномарки горять сильним вогнем

PDF Друк
Четвер, 19 січня 2017, 16:20

У Жмеринському районі Вінницької області прямо по дорозі загорілось авто. Причиною стало певно коротке замикання в електропроводці автомобіля. Водій їхав додому та посеред дороги почала палати машина. Він викликав пожежників, вогонь вони потушили, проте машина не вціліла. Доведеться її міняти.

«що сталось не розумію. Наче все було в порядку, лише недавно був на огляді. Машина повністю справна, нічого зламаного не було. Чому вона раптом почала палати, я не знаю. Я дуже налякався, адже це сталось раптово. Я вибіг з машини і одразу подзвонив до пожежників. Заглушив мотор та відбіг від машини, боявся, що щось вибухне. Це дуже страшно. Пожежники їхали досить довго, тому машину було вже не врятувати. Все згоріло. Тепер її лише на металолом, а я залишаюсь без автомобіля. Хоча хотілось би ще віддати до експерта машину, щоб дізнатись, що з нею сталось. Проте я сумніваюсь, що там можна ще щось визначити. Адже з машини не залишилось нічого», - розповідає постраждалий.

Пожежники закликають, щоб всі проходили огляд машин регулярно, бо тут різні несправності можуть привести до фатальних наслідків. З цим не варто шуткувати, адже на кону чиєсь життя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити