Аварія поблизу Вінниці

PDF Друк
Вівторок, 10 січня 2017, 10:26

На трасі Вінниця-Житомир водій автомобіля через сніг не зміг впоратись з керуванням автомобіля та з’їхав у кювет. Автомобіль був мерседес спринтер. Там знаходились ще двоє пасажирів. Їх рятувальники діставали, адже після падіння автомобілю вони опинились в пастці. Отримали неважкі травми, проте живі та зараз знаходяться під наглядом лікарів. У водія така ж сама ситуація. Він громадянин Молдови, їхав з знайомими до друзів.

Поліцію та швидку допомогу викликав сам водій, вони приїхали швидко та всіх забрали в лікарню, після чого за автомобілем приїхала допомога. Машину витягли та забрали на майданчик поліції. Звідти водій зможе забрати її як тільки випишуть з лікарні.

«Я їхав повільно, бо нічого не було видно через замети снігу. Проте на трасі трішки пришвидшився, все було добре, але хотів об'їхати машину, що їхала переді мною, тоді нас і занесло вбік. Нічого було вже робили, мусили падати в кювет. Головне, що всі живі та здорові і ніхто не постраждав. Шкода машину, але що вже робити. Погано, що дороги не чистять. Хоч би головні чистили від снігу, бо всі водії наче на чистій кризі. Дуже важко їхати в таку погоду, але якщо дуже потрібно, то мусиш», - розповідає водій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Lisa 18.01.2017 05:22
If you do not consider us, scroll by our favorite dramatic artwork finds within the slideshow under.Feel free to surf to my site - reference: http://owtf.co.uk/6
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити