Поблизу Вінниці загорілась вантажівка

PDF Друк
П'ятниця, 06 січня 2017, 17:51

Неподалік від міста Вінниця їхала вантажівка. Проте раптом в дзеркало водій побачив незрозумілий дим. Він зупинився вийшов з машини та одразу викликав пожежників. Виявилось, що в нього загорілось колесо. Вогонь пошкодив 8 шин та саму вантажівку. З вантажем ніби все добре, проте автомобіль постраждав.

Причину загорання поки що не встановили. Поліцейські з'ясовують, проте скоріш за все, що щось пішло не так в машинному механізмі, оскільки загорання пішло знизу.

Водій викликав підмогу з своєї компанії. Приїхала інша вантажівка, в яку перевантажили все, що перевозилось і вона поїхала до замовника. А цю обгорілу забрали на майданчик, де поліцейські будуть продовжувати свої дії.

«я помітив, що машина якось дивно їде, ніби перехилило трішки на один бік і дивні звуки. Я подивився в дзеркало та побачив дим. Я зупинився і паніка почала охоплювати мене. Я вийшов з авто і побачив, що горять колеса. Я тут же повернувся в кабіну за телефоном та подзвонив рятувальникам. Сам я б це не погасив. Поки вони їхали вогонь перенісся на інші колеса, тому шини майже всі постраждали. Але потім вони потушили вогонь та приїхали поліцейські», - розповідає водій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити