Вінниця з висоти пташиного польоту

PDF Друк
Четвер, 05 січня 2017, 17:03

У Вінниці молоді відео оператори вирішили створити проект, в якому вони знімають на відео визначні місця Вінниці. Перше відео вони запустили в новорічну ніч. Тут показували саме місто з новорічними прикрасами та декораціями. Відео вже переглянуло дуже багато людей. Знімали відео з квадрокоптеру. Його запустили в небо за тиждень до нового року. Та до свята хлопці змонтували чудове відео про Вінницю. Тут можна оглянути всі об’єкти з висоти пташиного польоту.

Відеооператори мають ще багато проектів та планують ще вразити вінничан красою їхнього рідного міста. Адже воно має багато пам'яток та визначних місць, які варто знати та бачити кожному. Також корисне відео для туристів, адже по ньому можна легко скласти маршрут екскурсії.

«Ми дуже задоволені результатом та користувачі інтернету також оцінили це нашу роботу. Ми надихаємось красою рідного міста, тому вирішили показати це всім навколо. Це дуже гарно та пізнавально вийшло, тому ми плануємо продовжити такий проект. Можливо, потім підуть і інші міста України. Всі міста дуже красиві та мальовничі, тому варто було б подивитись на кожне з них та порівняти цю красу рідної держави», - розповідають відеооператори.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити