Міс Вінниця 2016 в ролі снігуроньки

PDF Друк
П'ятниця, 30 грудня 2016, 14:40

Цього року у Вінниці відбувся парад снігурок. Біля будиночку Діда Мороза зібралось багато снігурок, проте першою з них виявилась міс Вінниця 2016. Вона вирішила приміряти на себе образ та поспілкуватись з дітьми. Багато діток приходили фотографуватись та просити подарунків у Діда Мороза і Снігуроньки. Були також і дорослі, які просто хотіли сфотографуватись.

Сама ж дівчина розповідає, що для неї це хороший приємний час, адже вона дуже любить дітей та хотіла порадувати їх в центрі міста на ці новорічні свята. І звичайно, всі залишились задоволеними. Також дівчина хотіла і таки вийшло зняти популярне зараз відео, де всі завмирають, а камера йде. Такий флешмоб зняли в будиночку Діда Мороза. Це відео вже в інтернеті та всі бажаючі можуть насолодитись ним.

Будиночок відкритий для своїх відвідувачів, проте вже без міс Вінниці. Але кожен може зустріти там Діда Мороза, який можливо здійснить ваші мрії. Свята наближаються, тож в місті вже цілком святкова атмосфера. Можна поринути в неї і без будиночка. Всюди гірлянди, навіть в спальних районах вже новий рік, всі балкони світяться та сповіщають про свята. Тож зовсім скоро нас чекає веселе святкування та відпочинок.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити