У Вінниці встановили розумний пішохідний перехід

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 15:05

На всіх нерегульованих переходах тепер буде встановлений такий перехід. Користь в тому, що смуги пофарбовані спеціальною фарбою, яка відбиває світло. І на ліхтарі встановлений датчик руху. Тому лампа буде вмикатись лише тоді, коли це потрібно. Такий механізм придумали студенти. Цю ідею швидко підхопила влада та вирішили зробити так всюди, де досить погане освітлення.

Це буде звертати увагу людей та те, що потрібно дивитись по сторонам. Та водіям буде легше розпізнати, коли йде людина. Так обіцяють знизити кількість аварій на дорогах. І як розповідають водії та пішоходи, за декілька днів вони відчули різницю.

«Такі пішоходи потрібно зробити по всьому місту та країні, бо з ними набагато краще стало видно. Бо часто вночі взагалі можна не помітити, що хтось перебігає. Фари світять лише прямо, а коли людина опиняється там, то зазвичай вже пізно. А якщо освітлений пішохід, то ми бачимо всю траєкторію руху людини. Здалеку можна встигнути побачити  та зупинитись. Це дуже хороша річ, тому хотілось б, щоб так було всюди. Це допоможе уникнути багатьох аварій в темну пору доби. Студенти молодці, які придумали таке», - розповідає водій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити