У Вінниці вже прийняли нову зарплатню

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 13:13

По всій Україні вже мають підіймати мінімальну заробітну плату. Проте цього не зробили ще ніде, окрім Вінниці. Тут вже запровадили нову зарплату 3200 гривень. Людям це і сподобалось і не дуже. Проблема в тому, що дуже багато людей працюють не офіційно. Їхня зарплата не зміниться. А ціни навколо будуть рости. Від таких змін невідомо чи більше користі чи шкоди.

Пенсіонери також не згідні з таким нововведенням, адже їм пенсію збільшують на декілька гривень. А ціни навколо після підвищення зарплат виростуть в досить значній мірі. Тому варто задуматись.

«Краще б залишили все як є. Можливо державникам це і добре, бо піднімуть зарплатні, але подумайте, чи стане від цього легше, адже ціни теж виростуть. Навіть говорячи про найпростіше: парковка зараз коштує 20 грн, а після підйому сказали, що буде 50. Уявіть собі кожного дня по 50 грн паркуватись біля роботи, якщо порахувати, то це третина зарплатні. Ще третину забирають комунальні. Залишається 1000 гривень. Скажіть, як на це можна буде вижити місяць, ще й з новими цінами? Краще б не чіпали нічого та залишили людей в спокої, бо роблять все, щоб було краще політикам», - розповідає місцевий житель.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Jacqueline 23.04.2017 05:50
I would like to consider the opportunity of saying thanks to you for your professional guidance I
have always enjoyed visiting your site. I am looking forward to the commencement of my university research and the whole prep would never have
been complete without coming to your web site. If I could be of any help to others, I would be delighted to help by way of what I
have learned from here.

Visit my web page: Ссылка на источник (geschenkefuerm aenner.info: http://geschenkefuermaenner.info/)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити