Мільйон гривень на нові вікна

PDF Друк
Середа, 07 грудня 2016, 11:36

У Вінниці вирішили замінити вікна в місцевому аеропорті. Вони вже досить старі та потребують оновлення. На це виділили мільйон гривень. Вже пропонували виконати ці роботи чотирьом компаніям. Троє з них запропонували низьку ціну, їм відхилили, а четверта компанія, яка поклала вищу ціну очікує на рішення. Чому обрали ту, де дорожче незрозуміло, якщо казали, що будуть шукати, де дешевше.

Нові вікна планують встановити до кінця травня наступного року. Проте чи встигнуть в строк не знають самі. Тому залишається тільки чекати.

«Я рада, що встановлять нові вікна, адже ці вже дуже занедбані та не презентабельні. Крім їх зовнішнього вигляду, з таких вікон дуже тягне холодом. Хоч я сиджу в окремій кімнатці, але як тільки відкривається фіранка, щоб говорити з людьми, одразу стає дуже холодно. А нові металопластикові подвійні вікна повинні тримати тепло всередині приміщення. Сподіваємось роботи почнуть чим по швидше. Не знаю, чи буде працювати аеропорт в цей час. Думаю, що саме приміщення буде частково ізольоване, а купувати квитки можна буде десь в іншому місці. Бо якщо ми будемо працювати без вікон тимчасово, то це буде дуже холодно», - розповідає касир.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити