У Вінниці виділили квартири для інвалідів АТО

PDF Друк
П'ятниця, 02 грудня 2016, 11:59

Двоє чоловіків, які воювали за державу та захищали її втратили ноги на війні. По приїзду їм вже не було де жити. Тому держава виділила їм дві квартири у Вінниці. Офіційно на прес-конференції їх привітали та вручили ключі. Чоловіки були невимовно раді та майже розплакались через почуття.

На конференції вони розповідали страхи буденного життя на сході України. Також всі присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих та назвали їх імена, пам’ятаючи з гордістю.

Ця подія назавжди запам’ятається кожному українцю. Також ця війна вже записана в книгах з історії. Всі померлі висять на дошках пошани в містах, і в Вінниці зокрема. В будинках, де вони жили, висять пам’ятні дошки, а також в деяких містах встановили пам’ятники. По всій Україні та Вінниці рідним загиблих видають матеріальну допомогу. Крім цього вони ніколи не обділені увагою та співчуттям. А інвалідам надають безкоштовну медичну допомогу та пільги на багато послуг. Вони говорять, що ця допомога і приблизно не зрівняється ціною з пережитими стражданнями, проте це все одно дуже приємно і добре, що українська влада пам’ятає, що вони захищали і їх також як і всю державу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити