Масова вакцинація у Вінниці

PDF Друк
Понеділок, 28 листопада 2016, 14:47

Люди дуже бояться захворіти грипом. Зараз така пора року, коли підхопити простуду дуже легко. Навіть легше ніж взимку. Тому вінничани вирішили масово вакцинуватись від грипу. Лікарі навіть пропонують людям щеплення за пів ціни препарату, лише для того щоб жителі міста не хворіли. Дітям пільгової категорії роблять щеплення безкоштовно. Зараз проводять такі процедури в п’ятьох закладах, тож можна без проблем зробити собі щеплення та застрахуватись від недуги.

Багато людей вже встигли перехворіти цієї осені, тому більшість застерігається, як може. Бо лікарняні обходяться дорого та важко. Особливо дітей найбільше оберігають, бо більшість батьків на роботах, а з хворою дитиною бути немає кому.

«Ми зробили щеплення, бо не хочемо хворіти. Не розумію тих батьків, які відмовляються від щеплень. Так деякі діти вмерли від них, але це одиниці, тай це їх особиста реакція. Спочатку ж вводять зовсім малу кількість препарату, одразу по руці можна побачити, як реагує дитина. Краще буде, якщо дитина буде лежати хвора всю осінь і зиму? Потрібно думати про себе та своїх дітей. Перестрахуватись легше, ніж лікуватись», - розповідає мати дитини, якій роблять щеплення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #3 Cesar 30.11.2016 01:15
Have a look at how a lot area the net host will can help you use.


Stop by my weblog :: hostgator
coupon codes: https://www.youtube.com/watch?v=T16DUpA4N-k
Цитувати
 
 
0 #2 Frank 29.11.2016 20:07
Discover an excellent hosting service that gives these kind of statistics for you to make enterprise decisions about.Look into my web site: hostgator coupon: https://www.youtube.com/watch?v=T16DUpA4N-k
Цитувати
 
 
0 #1 Pilar 29.11.2016 13:24
Hostgator takes all of the confusion out of building a web site as a result of
the company affords clients two different site builders that they can use.


Stop by my website - hostgator 1 cent coupon: https://www.youtube.com/watch?v=T16DUpA4N-k
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити