Проект «Творчість у Благо» зібрав 32 тис грн для Ірини Ящук

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 16:17

В рамках проекту «Творчість у Благо» вінничани  долучились до збору коштів для 14-річної Ірини Ящук із діагнозом – S-подібний лівобічний грудо-поперечний лівосторонній сколіоз 2 ступеня зі значним порушенням функцій хребта. 32000 грн зібрані під час проекту були  передані на лікування Ірини  Ящук, особисто матері Лілії Ящук.

 

Організаторами проекту виступили Благодійний Фонд Ірини Борзової та Благодійний Фонд Людмили Станіславенко. Організатори для гостей вечора  підготували цікаву творчу програму. Відкрили вечір ведучий Олександр Небава та співачка Оксана Славна з піснею  «Я вірю в любов». Вікторія Рудоміна  познайомила всіх присутніх  з фото-проектом «Величні жінки крізь століття».

 

Родзинкою вечора став показ    колекції «Народження» від Катерини Лукашик в стилі  «lookfamily» На подіумі дефілювали цілими родинами,  відомі жінки Вінниці (Ірина Борзова, Людмила Станіславенко) , а також титуловані моделі (міс Україна 2011 Ярослава Куряча, міс Вінниця 2009 Лілія Поліщук, «Mini Miss World 2016» - Анастасія Дідух)

 

На сьогодні  Katherine Lukashyk відома  своєю діяльністю з конкурсами краси, та пошивом сценічного одягу. Зокрема, на даний час,  портфоліо Katherine Lukashyk  налічує  створення суконь на такі конкурси краси як:  «Miss world 2015», «Miss world 2016», «Miss international  2016»,  «Mini Miss World 2015»,  «Mini Miss World 2016», «Міс Україна 2016».

 

Продовжив вечір  аукціон «Во Благо»,  на якому були  представлені лоти від Володимира Козюка, Романа Головащенко, Людмили Бушинської, Катерини Лукашик, Костянтина Станіславського, акторів  скетчкому «Країна У» та ТМ «Україночка» , а також  Віктора Бронюка.    Варто зауважити, що мама Іринки, Лілія Ящук, дуже гарний кулінар. Лілія в знак подяки всім гостям вечора підготувала  смаколики .

 

«Півроку тому я почала організовувати благодійні заходи у підтримку Ірини. Інколи, з мамою Іринки, ми думали, що нам не вдасться зібрати потрібну суму грошей. Але, спільними зусиллями вдалось зібрати майже 240 тисяч грн. 21 листопада Ірина разом з мамою приїхала до Харкова для оперативного втручання та реабілітації.  Молюся за те, щоб операція пройшла успішно, а реабілітаційний період виявися швидким та легким для Ірини. Вірю, що зовсім скоро Іра  повернеться до Вінниці здоровою та усміхненою. Дякую всім за довіру, небайдужість та допомогу», - каже Ірина Борзова.

 

«Завдяки нашому, уже традиційному, благодійному заходу було зібрано 32 тисячі грн. для Іринки. Але головне ,що після заходу відгукнулось багато людей, які готові допомогти. Разом ми сила. Щиро дякую усім небайдужим за людяність і чуйність. Нехай Господь воздасть сторицею усім вашим родинам», – каже Людмила Станіславенко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити