Безграмотність Вінниці

PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 14:07

В місті Вінниця є вулиця Константиновича (починається від адміністративної будівлі, відомої, як "книжка" та Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова), яка, з незрозумілих причин чомусь називається Костянтиновича. Вулиця має назву не від імені Костянтин, а від прізвища відомого лікаря, хірурга, Володимира Костянтиновича Константиновича.

Туристи та гості міста відкрито сміються з влади міста. Неодноразово вони та гості міста дзвонили до мерії та писали онлайн-петиції на сайт міської ради про перейменування вулиці, проте влада не реагує. Тому з Вінниці, яка дуже хоче стати європейським містом всі приїжджі сміються. Так само і місцеві викладають в соцмережі фото з вивісками, що по цій вулиці та описують свої відчуття з приводу цієї назви. Вона є неграмотною, як і багато інших в місті. Всі місцеві жителі вже не помічають цього, проте туристам це дуже різко впадає в погляд, що відштовхує від повторного візиту.

«Це смішно. Місто хоче виділитись з України, показати свою демократичність та освіченість, а насправді лише смішить оточуючих своєю безграмотністю. Туристи глузують з нас. Соромно дивитись в очі перехожим», - розповідає жителька цієї вулиці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити