Вінничан годують гнилими продуктами

PDF Друк
Понеділок, 21 листопада 2016, 14:32

В «Грош експрес» на Юності молодий хлопець хотів купити овочів. Проте, як пише він в соцмережах, обирати прийшлось з гнилих та напівгнилих. Таке дуже не сподобалось юнакові та він побачив і реакцію інших покупців. Коли про це сказали працівниці магазину, вона вимовила лише, що не привезли ще нових товарів і втекла. Замість того, щоб вибачитись та забрати з прилавку цей сором, вона втекла та більше неподалік продавців не було.

Таке відбувається в багатьох магазинах, чомусь не слідкують за прилавками. Чи, можливо, вони все ще надіються на те, що це хтось купить? Якби покупець зайшов і побачив порожнє місце, все було б зрозуміло, продукти скінчились, ще не привезли нові. Але коли на їх місці стоїть досить довгий час гниль – це викликає огиду ти небажання їсти того дня взагалі.

Не менш жахлива ситуація і у деяких закладах харчування. Вони купують такі продукти не першої свіжості, обрізають найгірше, а решта йде в страви. Також нещодавно в одній з міських столових знайшли серед булочок «вусату родзинку», яка бігала по полиці. Така безвідповідальність змушує вінничан утримуватись від більшості продуктів та закладів. Що, звичайно, негативно впливає на загальну атмосферу в місті.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити