Вінниця стала на 4500 гектарів більшою

PDF Друк
П'ятниця, 18 листопада 2016, 12:31

Вінницька міська рада прийняла рішення про збільшення територій. З бюджету виділили кошти, на купівлю територій у сільських рад сусідніх сіл. Згідно з рішенням Верховної Ради України від 13.05.2015 року №401-VIII Вінниця збільшила свої розміри за рахунок земель Стрижавської, Агрономічної, Бохоницької, Вінницько Хуторянької, Лука-Мелешківської, Стадницької та Якушинецької сільських рад. Вони отримають кошти відповідно до кількості землі, яку віддали.

Поки що офіційних заяв на рахунок цієї території немає, проте кажуть, що там планують побудувати новий спальний район, де зможуть заселятись люди та користуватись всіма ресурсами міста. Туди проведуть автошляхи та продовжать маршрути автобусів. Тепер цей район заполонять багатоповерхівки. Також тут можна зробити школу та садок, і, звичайно, тут розпорошаться магазини.

Жителі міста реагують добре на таку новину, адже багатьом немає де жити, а на окраїні міста квартири будуть коштувати дешевше. Також тут можна буде купити недорого землю та побудувати приватний будинок, який буде знаходитись в межах міста, адже дістатись з приміських сіл важко. Новий район прийшовся до смаку місцевим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити