Хибне замінування телеканалу

PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 12:46

16 листопада ввечері на номер поліції поступив дзвінок, де чоловік анонімно сказав, що скоро взірветься будівля телеканалу у Вінниці. Всі люди звідти негайно евакуювались та приїхала група вибухотехніків. Вони обшукували близько трьох годин чотириповерхову будівлю, проте нічого не знайшли. Також були й кінологи з собаками, які не виявили нічого вибухонебезпечного.

Тепер поліція шукає жартівника, якому світить від 2 до 6 років ув’язнення за свідомо неправдиве свідчення про шкоду майну. Чоловік нестиме відповідальність за скоєне, за перервану роботу всіх телевізійників та за виклик спецслужб. Сьогодні, 17 листопада, ще не працює телеканал, тому тимчасово туди нікого не підпускають, щоб впевнитись, що там нічого немає. Проте вже завтра будівля знову наповниться людьми, які будуть працювати, як і раніше.

«Таких жартівників з'явилось досить багато зараз, проте їх легко вичислити та знайти, декілька днів роботи та аналізу і ми знайдемо цього чоловіка, який буде нести відповідальність за своїх слова та буде пояснювати, чому він вирішив, що ця будівля замінована. Його вже з нетерпінням чекають грати», - ділиться поліцейський.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити