У Вінниці зупинили видачу інсуліну

PDF Друк
Вівторок, 15 листопада 2016, 15:22

Декілька інвалідів різних груп, які потребують для життя інсулін написали скарги про те, що немає препаратів. На що отримали відповідь, що міська рада не виділила кошти лікарні на закупівлю препаратів.

Обурені хворі влаштовують сварки в лікарнях та деякі писали звернення до міської ради. Проте їх поки що ніхто не почув. Ще деякий час, проведений без інсуліну, може стати для цих людей останнім.

«Для життя мені потрібен інсулін. Я плачу за нього високу ціну, невже не можна організувати, щоб він хоч вчасно був в лікарні? Чи де я повинен сам його собі діставати та колоти? Це хамство та байдужість в сторону хворих. Можновладці сидять вдома в спокійній обстановці, охоронці забезпечують їм безпечне життя. А про нас хто попіклується? Ми з сусідами по лікарняному ліжку знаємо, що таке, коли немає препаратів. Це вже не вперше, проте цього разу затягнулось на дуже довго. Ще трішки часу і ми вже не будемо сваритись, бо не залишиться кому це робити. Нехай ці смерті будуть на совісті тих чиновників, яким шкода грошей на лікарні. Колись і вони можуть опинитись в такій ситуації, але ж вони про це не задумуються», - розповідає постійний відвідувач лікарні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити