На Хмільниччині активно реалізуються проекти, які стали переможцями першого районного конкурсу розвитку територіальних громад

PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 11:18

Минулого тижня в селі Колибабинці відбулась презентація завершення проекту-переможця 13 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад "Спортивний майданчик для НВК с. Колибабинці", а також проекту "Пам'ять про них збережуть обеліски", що був одним із переможців першого конкурсу розвитку територіальних громад Хмільницького району.

В заході взяли участь та вручили подяки активним учасникам реалізції проектів голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, депутат Вінницької обласної Ради Олександр Крученюк.

Проект "Пам'ять про них збережуть обеліски" реалізовано на загальну суму 44тис.620 грн., в тому числі з районного бюджету 35 тис.620 грн., 4 тис.грн сільська рада, 5 тис.грн – кошти організацій-партнерів.

На реалізацію проекту "Спортивний майданчик для НВК с. Колибабинці" вкладено – з обласного бюджету 31,5 тис.грн, з районного бюджету 46,8 тис.грн., біля 30 тис.грн. - сільська рада, решта – внески організацій-партнерів.

В с.Широка Гребля відбулася презентація на завершення проекту «Щасливе дитинство-сильна держава». Урочисто відкрито дитячий ігровий майданчик за участю керівників району, жителів територіальної громади .

Фінансування проекту з районного бюджету 50 тис.грн., сільської ради- 25 тис.грн., організації-партнери 25 тис.грн.

11 листопада відбулася презентація проекту «Пам’ять потрібна не мертвим, пам»ять потрібна живим» в с.Скаржинці, що був також одним із переможців першого районного конкурсу «Розвиток територіальних громад Хмільницького району». 

В рамках проекту було відремонтовано меморіал загиблим в роки Другої світової війни та виготовлено і встановлено пам’ятник вдовам фронтовиків Другої світової війни «Вклонися вдові фронтовика».

Привітали громаду перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич.

Відбулися урочистості та покладання квітів до підніжжя пам’ятників. 

Загальна вартість проекту – 63 тис.499 грн. Фінансування проекту з районного бюджету 30 тис.грн., сільської ради- 8 тис.грн., організації-партнери – 25тис.499 грн.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити