Делегація Вінницької області привітала польських партнерів з головним святом країни

PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 18:30

Сьогодні, 11 листопада делегація Вінницької області на чолі з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм та у складі директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка та радника голови обласної державної адміністрації, голови правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитра Чаленка, взяла участь в офіційних святкових заходах з нагоди 98 річниці Незалежності Республіки Польща.

Зокрема, посадовці разом з керівництвом Сьвєнтокшиського воєводства та міста відвідали Святу Месу «За Вітчизну» в Кафедральній Базиліці, взяли участь у марші до пам'ятника Юзефа Пілсудського та церемонії покладання квітів від керівництва, громади та регіонів-партнерів.

В рамках святкових заходів, делегати були присутні на церемонії підняття державного прапору Республіки Польща, урочистій зміні варти перед пам’ятником Юзефа Пілсудського, вшануванні пам’яті загиблих та разом з жителями м. Кельце мали можливість оглянути парад загонів і військової техніки, військової історичної зброї та старовинних автомобілів, а також стройовий марш у виконанні військового оркестру з Радома.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити