У пам’ять про героя – учасника АТО Сергія Кацабіна, відкрили меморіальну дошку на Козятинщині

PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 14:28

«Він загинув як герой», — шанобливо говоримо про тих, хто віддав своє життя за цілісність і свободу нашої держави. І обіцяємо не забувати. Та хіба легше від того батькам, які ховають своїх ще зовсім молодих синів? Працьовитий, добрий, порядний, життєрадісний – таким знали Сергія Кацабіна. Хлопцю повинно було виповнитися тридцять три, коли його життя обірвалося. У пам’ять про колишнього учня, який загинув, захищаючи Україну, у навчальному закладі № 2 відкрили меморіальну дошку, яку виготовив за власні кошти приватний підприємець Павло Занюк.

Участь у відкритті взяли батьки та рідні Сергія, міський голова Олександр Пузир, учнівський та педагогічний колективи школи, громадськість.

«Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, –нaш святий oбoв’язoк. Наш земляк Сергій Кацабін, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав життя за мир та спокій на рідній землі. Кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні... Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoж дaвaйте шaнувaти пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви!”, - скaзaв міський голова Олександр Пузир пiд чaс вiдкриття пам’ятного знаку.

Не дав Сергію Кацабіну втілити свої мрії в життя ворожий фугас. Хлопець загинув під час виконання службово-бойового завдання по евакуації поранених з м.Дебальцево у населений пункт Логвіново Артемівського району Донецької області в зоні проведення АТО 9 лютого 2015 року.

Воювати козятинчанин пішов добровольцем. Мати розповідає, що не хотіла відпускати, та син був рішуче налаштований зупинити ворога.

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Героя. І його рідні, і друзі і бойові побратими згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого сина. 

Містяни та жителі району завжди пам’ятатимуть свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Сподіваємось, що ця меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок Сергія Кацабіна, а пам'ять про героя України на завжди залишиться в серцях людей.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити