Вінниччина в п’ятірці областей-лідерів по наданню субсидій

PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 19:14

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на селекторній нараді з питань реалізації програми житлових субсидій звернувся до голів ОДА з вимогою в найкоротші терміни подати затверджені графіки залучення домогосподарств до системи субсидій по кожному району.

«Цифрові плани залучення домогосподарств до системи субсидій доведені до кожної області. Проте лише Вінницька, Миколаївська, Запорізька, Закарпатська, Рівненська, Черкаська, Київська, Полтавська, Дніпропетровська ОДА та місто Київ затвердили і передали конкретні графіки – зобов’язання по кожному району. По інших областях інформації немає. Тому у тих, хто досі цього не зробив, є 2-3 дні, щоб затвердити необхідні плани та передати їх нам», - сказав Павло Розенко.

Павло Розенко також доручив посилити на місцях інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо програми житлових субсидій.

«У нас є абсолютно чітка картина, як висвітлюється програма субсидій у ЗМІ. Де краща робота, там вищий відсоток призначених субсидій. Я особисто звертаюся до представників Одеської, Харківської, Полтавської, Луганської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей посилити роз'яснювальну роботу в ЗМІ щодо програми субсидій», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Вінницьку область було названо серед кращих по висвітленню у засобах масової інформації програми надання безповоротної державної допомоги населенню на оплату житлово-комунальних послуг.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити