Відкрили оновлений медичний пункт для військовослужбовців «Ягуару»

PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 15:00

На території військової частини 3028 «Ягуар» Національної гвардії України 4 листопада після капітального ремонту розпочав свою роботу оновлений медпункт.

Обладнаний за сучасними вимогами, лікувальний заклад містить сьогодні два кабінети медичного персоналу, маніпуляційний та стоматологічний кабінети, аптеку, лазарет на 10 ліжок, та два ізолятори на 4 ліжка.

Ремонтні роботи у приміщенні, за словами командира військової частини Івана Миропольського, проведені за сприяння облдержадміністрації. На зазначені цілі з обласного бюджету було виділено 500 тисяч гривень. 

«Це наша спільна робота, - підкреслив, звертаючись із вітальним словом до військовослужбовців частини, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. - В цьому році з обласного бюджету спрямовано 950 тисяч гривень в рамках програми про співпрацю для військової частини 3028. У нас дуже багато сьогодні викликів та проблем, але надзвичайно приємно дивитися, наскільки змінюється військова частина, наскільки горять ваші очі, та бути частково причетним до тієї роботи, яку ви здійснюєте». 

Перерізавши символічну стрічку на знак відкриття закладу, очільник Вінниччини спільно з керівниками Калинівського району та військовослужбовцями частини оглянув оновлене приміщення медичного пункту

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити