Комунальна власність Вінниці поповнюється

PDF Друк
Четвер, 03 листопада 2016, 15:50

З державної в комунальну власність перейдуть декілька будівель Вінниці. Вони знаходяться в центрі міста, тому зможуть послужити людям на користь. На Пирогова 45 в будівлі планують зробити заклади охорони здоров'я. На Театральній 29 будуть використовувати приміщення для соціальних потреб Вінниці.

Таке рішення прийняли на сесії міської ради. Це хороше рішення, оскільки місту не вистачає приміщень, де можна було б провести якісь соціальні заходи, та лікарня не завадить. Планують відновити ці будівлі, зробити в них ремонт та облаштувати відповідно до призначення.

Громадяни міста раді, адже з'явиться більш об лаштоване місце, оскільки щось нове завжди робиться краще. А до старих будівель нікому вже немає діла. Такі рішення однозначно підуть на користь місту.

«Ми раді, що наше місто розвивається та розширює свою власність. Хоч нас це мало торкається і можливо ми жодного разу не побуваємо там, проте, якщо зроблять щось хороше та варте уваги, то чому б ні. Ще одне питання, коли це буде готово? Ремонт в загальних приміщеннях, зазвичай, роблять дуже довго. Тому чекати, поки відкриється новий соціальний центр буде надто довго. Але сподіваємось на краще», - розповідають перехожі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити