57 мільйонів на реконструкцію моста

PDF Друк
Понеділок, 31 жовтня 2016, 16:18

У Вінниці планують відновлення моста через Південний Буг. Він знаходиться в жахливому майже аварійному стані, тому міська рада вирішила виділити кошти на його реконструкцію. Наразі влада визначалась з виконавцями цієї роботи. На таку пропозицію накинулись одразу чотири організації. Проте наразі лідирує одна, яка певно і буде виконувати цю роботу.

Фірми вважають, що виділених коштів дуже мало для такого обсягу роботи, проте владі вдалось вторгувати з 100 мільйонів до 57. Це дуже велика знижка. Тож добре, що це вдалось зробити.

«Цьому мосту давно пора на ремонт. Йому вже дуже багато років, тай будували його не найкращим чином, як кажуть знавці цієї справи. Зараз його відновлять і він буде міцним та надійним. А також звичайно покращиться зовнішній вигляд. Використовувати обіцяють найновіші та найякісніші матеріали, які обіцяють прослужити вірою й правдою довгі часи. Будемо сподіватись, що найближчим часом, поки наше покоління буде жити, ремонту йому не знадобиться. Адже це не ремонт квартири, який робиться на 5-7 років. Це міст. Його реконструкція важка і дорога. Тому хочеться робити це якомога рідше», - ділиться працівник міської ради.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити