Потягом відрізало руку пенсіонеру

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 16:25

В Жмеринському районі Вінницької області потяг Одеса-Ужгород наїхав на людину. Як розповідає машиніст, пенсіонер раптово вибіг з-за бетонного стовпа та хотів переходити колію. Проте не знаю, як можна було не чути та не бачити, що їде потяг. Можливо, він намагався вчинити самогубство. У пенсіонера ампутували руку та діагностовано перелом ноги. Наразі він знаходиться в реанімації в тяжкому стані.

З постраждалим був онук, який говорив дідусеві, що насувається потяг, проте втримати його не встиг. Він ділився з поліцією деталями події:

«Ми з дідусем йшли додому від його друга. Дорога веде через колію. Ми завжди зупинялись та добре дивились чи не їде часом потяг. Проте цього разу дідусь пішов наперед, був не в настрої. Я наздоганяв його позаду. Почув, що шумить потяг, почав йому кричати, проте дідусь, коли підняв очі, було вже пізно. Добре, що він хоч живим залишився. Будемо надіятись, що він одужає і все буде добре. Зараз ведеться слідство, проте тут все очевидно. Дідусь і справді виходив з-за стовпа і машиніст не міг його бачити і так швидко загальмувати. Шкода, що так сталось, але я зробив все, що міг. Чекаємо на видужання нашого дідуся».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити