Вінниця – найчистіше місто України

PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 11:04

Завершилось опитування на рахунок чистоти обласних центрів України. Оцінювались такі категорії як «чистота», «екологія», «робота спецслужб». До останньої у українців найбільше запитань та по цьому показнику оцінки найнижчі у всіх містах. Прийняли участь в проекті «Ідеальне місто» близько 33 тисяч осіб. Тож по завершенню перше місце отримала Вінниця, друге – Тернопіль.

«Ми робимо все можливе з свого боку, щоб місто залишалось таким, яким його оцінили українці. У нас після 22 години працює спеціалізована техніка, до речі, Вінниця ще декілька років тому перейшла на автоматизоване прибирання. Так менше потрібно працівників, та швидше прибирається більша площа. Звісно в дворах та маленьких вуличках все одно працюють двірники.

Нам дуже приємно, що місто визначили найчистішим серед всіх українських. Ми не були здивовані, але і не очікували. Ніби все робимо для чистоти, проте як це відбувається в інших містах, не знав. Тепер ми будемо гордо носити це звання та намагатись не втратити його, а лише підтверджувати.

Хочемо, щоб до цього підключились всі громадяни. Закликаємо людей не смітити, тоді не буде що багато прибирати», - ділиться міський голова.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Віка 28.10.2016 09:10
Я люблю свою Вінницю!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити