Вартості квитків на автобус і літак рівні

PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 11:12

З 21 жовтня Україну та Польщу сполучає мережа автобусів «PolskiBus». Вони відправляються з 6 міст України, разом з якими тепер і Вінниця.

Дуже комфортно об лаштовані автобуси. В них зручні шкіряні крісла, також є дитячі крісла. В такому автобусі не потрібно терпіти до заправки, адже тут є біотуалет. Також безкоштовний wi-fi. Також тут є все для того, щоб люди на інвалідних візках теж могли подорожувати. В автобусі є два поверхи, на яких може поміститись 89 людей.

Автобусом можна відправитись до Польщі кожного дня. З Вінниці можна дістатися до таких польських міст як: Познань, Лешно, Вроцлав, Ополе, Катовіце, Краків, Тарнув та Жешув. Вартість проїзду вища, ніж українськими перевізниками, проте за такий комфорт варто заплатити. Вартість квитків коливається від 130 злотих (приблизно 850 грн) і, наприклад, маршрут Краків-Вінниця можна подолати за 15 годин.

Проте порівнюючи з вартістю квитка на авіарейс Вінниця-Варшава, яка складає 800 грн, позитив зникає. До того ж летіти доведеться всього 1,5 години. Рейс відбувається щонеділі та щочетверга.

Тож автобус буде до вподоби лише тим, хто боїться літати літаком. Проте в наш час таких небагато.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити