Відновили потяг Вінниця-Гайворон

PDF Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016, 12:06

Ще наприкінці минулої весни зайнявся потяг Вінниця-Гайворон. В результаті пожежі згоріло 2 вагони. Пасажири переймались тим, що рейс взагалі можуть скасувати. Або замінити потяг на старий дизельний, де лише сидячі місця. Проте активісти, які часто користуються цим рейсом перемогли. Потяг відновили, ці вагони відремонтували, що обійшлось Укрзалізниці в 154 тисячі гривень. Проте тепер потяг їде, як і раніше.

Такі потяги ще часів СССР. Вони потребують не абиякої уваги та своєчасного ремонту. Догляд за ними повинен бути особливо уважним та ретельним. Тому і дорого обходиться ремонт. Такий раритет вже мало де можна знайти, проте є ще декілька на території України.

«Ми дуже переживали, щоб потяг не зняли. Я ним дуже часто їжджу, тому не хотіла шукати нових шляхів. А на дизельному потязі і прилягти немає можливості, а дорога далека. Хочеться відпочити, а в автобусі сидиш в незручній позі та не можеш поворухнутись. Так їздити часто дуже важко. Один два рази перетерпіла, а далі починаю відчувати це на здоров’ї. Тому потяг це, звичайно, дуже хороша річ, яку потрібно берегти і шанувати. Та й ціна хороша», - ділиться постійна пасажирка рейсу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити