Затримали хабарника з комітету боротьби з корупцією

PDF Друк
П'ятниця, 21 жовтня 2016, 11:29

Колишній начальник одного з відділів СБУ у Вінниці затриманий за вимагання хабара. Чоловік також заступник начальника відділу боротьби з корупцією. Громадянин Молдови, який тимчасово проживав на території України займався виготовленням та реалізацією алкогольних напоїв. Не зрозуміло як, вони перетнулись та працівник СБУ «кришував» чоловіка. За своє мовчання він вимагав 150 тисяч гривень. В цю суму також входило звільнення від кримінальної відповідальності.

Справа ще в процесі розслідування, проте поки відомо, що хабарнику світить близько трьох років позбавлення волі. Молдованин також понесе відповідальність, проте скоріше адміністративну.

Найболючіший той факт, що хабарник найбільше виступав та стверджував, що боротьба з корупцією в Україні дуже важлива, що це нам перешкоджає бути в Європі. Проте своїм прикладом він це і доказав. Сподіваємось, що він не запропонує круглу суму за своє звільнення від відповідальності, а навіть якщо і так, то на шляху нехай трапляться не такі ж самі люди. Проте свідки події запевняють, що він вийде сухим з води. Корупція в Україні не зменшується, на жаль, і це робить хаос в державі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити