Сталась аварія між потягами

PDF Друк
Четвер, 20 жовтня 2016, 15:24

Сьогодні вранці 20 жовтня на переїзді Журавлине у Вінницькій області не розминулись лісовоз та пасажирський потяг. Також в ДТП потрапив автомобіль. Через це вибухнуло газове обладнання. Загорілась кабіна машиніста потягу. Прибули на місце події пожежники та об 11:00 погасили вогонь. Проте врятувати декількох людей не встигли. Загинув водій лісовозу та пасажири автомобіля. Вони всі жителі Хмільницього району. Також госпіталізували машиніста та помічника потягу.

Пасажири пасажирського поїзда деякі самостійно втекли з місця події, решту відправили на автобусі до найближчої залізничної станції.

Рух ще не налагодили, оскільки поліція ще працює на місці ДТП.

«Хто ж знав. Ми їхали в нерегулярному потязі, проте всіх в залізниці мали б повідомити про проїзд додаткового поїзду. Ще й автомобіль тут. Шкода загиблих людей. У деяких працівників залізниці опіки. Трапляються різні ситуації, але люди втратили своїх близьких. Це найважче. Ми поки що повинні залишатись в лікарні, де в кого травми, дехто потребує серйозної психологічної терапії. Проте добре, що більшість здорові. Сподіваємось, слідчі знайдуть винного», - ділиться один з пасажирів потягу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
+1 #2 Олег 20.10.2016 16:28
Я теж читаю, і щось не можу зрозуміти!!!
"Сталася аварія між потягами", якими нафіг потягами!!! Є різні ситуації, але в даній ситуації я думаю що працівник ЗМІ просто був, чи була неуважна, ось тому є такий результат. Це є неприпустимо!!! Вважаю що працівники ЗМІ мають нести відповідальніст ь, починаючи від дисциплінарної, кінчаючи кримінальною за неправдиву висвітлену інформацію, зараз це дуже доречно.
Цитувати
 
 
+1 #1 Валерій 20.10.2016 15:47
Передруковуйте уважно чужі новини "не розминулись лісовоз та пасажирський потяг". Лісовос - це і є автомобіль!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити