У Вінниці замінять в’їзний знак

PDF Друк
Середа, 19 жовтня 2016, 11:15

Вирішили до кінця листопаду 2016 року повністю замінити вказівник. Розберуть бетонну основу та зроблять повністю нову. Планують написати тепер українською та англійською мовами. Тепер Вінниця англійською пишеться по-іншому: замість «Vinnitza» буде «Vinnytsia».

Також планують встановити 100 прожекторів, які будуть освітлювати місцевість поруч та сам знак. Це буде коштувати 251,4 тисяч гривень. Це досить велика сума для такої роботи, проте Вінницька міськрада ухвалила цей проект та 13 жовтня обрала його переможцем тендеру.

«Тепер прибуваючи до Вінниці, буде одразу видно, що місто не пошкодувало грошей на перше враження від прибуття. Це можна сказати стане візиткою, першим, що побачить будь-який турист. Хочемо відмітити, що цей напис буде зроблено з високоякісних матеріалів, які з часом не будуть втрачати колір та форму. Також споруда буде дуже добре освітлюватись, тому навряд чи можна буде проїхати, не помітивши. На це і був розрахунок. Щоб навіть якщо людина їде транзитом, щоб їй все одно захотілось зупинитись та відпочити, відвідати наші чудові місця в місті. Коли робота буде закінчена, всі, хто побачать будуть вражені», - ділиться працівник міськради.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити