У Вінниці занадто багато сміття

PDF Друк
Вівторок, 18 жовтня 2016, 11:50

На сайті Ecomapa.gov.ua  тепер можна залишити фото побаченого сміття по всій території України. Як виявилось, що Вінниця потопає в сміттєвих звалищах.

На сайт потрібно скинути фотографію сміттєзвалища та його місце знаходження. Далі направляють службу, яка буде займатись прибиранням. Також повідомили, що буде виїжджати екологічна група, яка буде оцінювати стан території та виписувати штраф селу, на території якого знайдений безлад.

На жаль, по всій території України знайдені такі звалища. Найбільше в Рівненській та Черкаських областях та найменше в Закарпатській області.

«Вінницька область, на жаль, дуже забруднена. Люди не розуміють, що вони смітять собі. Вони кусають руку, з якої їдять. Вони складають сміттям прямо там, де живуть. Невже це приємно? В світі зараз і без цього важка екологічна ситуація, а якщо ще кожен додасть трішки свого, то скоро можна буде попрощатись з планетою Земля. Люди, невже ви хочете дихати тим гниллям, що утворюється від сміття? Невже ви хочете щоб цим дихали ваші діти? Щоб собаки розносили це сміття по дорогам? Не псуйте собі життя. Від цього постраждають не лише інші люди, а і ви», - ділиться працівник екологічної служби.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 axabnrg 29.10.2016 12:16
Децентралізація підвищує вимоги до професіоналізму посадовців місцевого самоврядування, адже ресурси та повноваження пропорційно збільшуються. Чи впораються місцеві очільники з викликами? Впораються, бо підвищують свій рівень і вчаться. Ось живий приклад - Школа місцевого самоврядування DESPRO. Так що "зрада" відміняється. Прорвемося!

http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1742
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити