Влада прозвітувала про День Захисника України

PDF Друк
Понеділок, 17 жовтня 2016, 14:04

У Вінниці було урочисте привітання з творчими виступами. Голова держадміністрації привітав всіх захисників та поділився думками:

«Зараз в такий нелегкий час, ми особливо повинні відноситись до тих, хто мужньо стоїть та обороняє нашу землю. Це не легка праця. Не дарма 14 жовтня святкують ще День Українського Козацтва. Ці події надзвичайно тісно пов’язані. Як колись в давнину козаки не давали нищити свої землі, так і зараз хоробрі вояки стоять в проломі, тримаючи ворога якнайдалі. Якби не вони, де б ми з вами зараз були? Чи були б живі взагалі? Неоціненний внесок в наші з вами життя зробили люди, з якими навіть і не будемо ніколи знайомими.

За 2017 рік було внесено багато грошей на покращення стану на кордоні зі сходу України. Розвиток відбувається. І покращення в техніці цього року неможливо зрівняти з минулими. Влада робить великий прорив, допомагаючи нашим захисникам. Виділили 5% бюджету на покращення обороноздатності України, та Вінницької області також.

Сьогодні ми почали наші урочистості з хвилини мовчання, згадуючи всіх загиблих в АТО та вінничан зокрема. Честь і подяка цим мужнім хлопцям та чоловікам за відвагу і силу».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити