У Вінниці випав перший сніг

PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 15:38

Досить рано в Україні почало різко холодно. По західній Україні день у день йдуть дощі. Це змушує людей хворіти простудними захворюваннями та спричиняє проблеми на дорогах.

Проте у Вінниці додалось ще одне: сніг. Сьогодні вранці почав йти дрібний проте частий сніг. Жителі міста не сподівались, що саме таке їх очікує 13 жовтня. Це досить ранній день для появи снігу. Люди очікують снігу вже з листопада. Проте погода продиктувала їм свої умови.

Статистика показує, що в лікарнях збільшилась кількість хворих. Люди ще не встигли адаптуватись з літа, тому їм важко перейти одразу на зимову одіж та взуття. Багато з хворих запевняють, що захворіли після того, як походили в промоклому взуття під дощем. Саме вода та холод спричиняє початок простуди. Тож лікарі закликають бути обережними та дбати про своє здоров’я.

«Не думайте, що якщо вам ненадовго вийти до приміщення, то можна легко взутись. Ні. Ви мочите ноги, а потім в цій воді сидите в одному положенні в офісах, в яких доречі немає ще у всіх опалення. Тому треба берегтись і просушувати взуття. Також пийте чай з лимоном та загартовуйтесь, адже в такий період міжсезоння захворіти дуже легко», - ділиться лікар.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити