Прогрес у Вінниці

PDF Друк
Вівторок, 11 жовтня 2016, 19:32

Рухаючись Вінницею, можна спостерігати підйомні крани та машини з технікою. В Вінниці кипить робота. Ремонтники викладаються на всі сили та по призначенню міськради плідно працюють.

Цього року побудували нові дороги та активно проводяться ремонти старих, облаштовуються парки та фонтани. Місто розквітає.

«Якщо ми встигнемо зробити все, що заплановано, то це буде найкращий рік в історії Вінниці ще від здобуття незалежності. Економіка міста значно виросла за 2016 рік. Це буде діяти лише на користь жителям. Ми хочемо ще облаштувати більше зупинок громадського транспорту, облаштувати краще парк та закінчити роботу над дорогами. Проте через підготовку до святкування дня збройних сил України, що відбудеться 14 жовтня, змушені трішки припинити процес. Але обіцяємо, що вже з 15го числа люди продовжать працювати та будувати наше місто. Це притягне ще більшу кількість туристів, охочих подивитись на нашу красу. Також місцевим жителям буде комфортніше пересуватись по дорогах європейського стандарту. Взагалі вся концепція покращення міста розроблена по європейському прикладу. Ми хочемо показати людям, що ми теж Європа», - ділиться голова адміністрації Валерій Коровій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити