Скільки витрачає Вінниця на фонтани?

PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 14:08

Якщо не звертати на центральний фонтан «Рошен», можна знайти лише в центрі 5 водограїв. Скільки ж вони потребують коштів на обслуговування? Деякі мають також освітлення в темну пору доби. Це все потрібно доглядати для того щоб жителі та туристи могли насолоджуватись видом.

Проте більшість людей цікавиться тим, хто займається їх обслуговуванням. Це ж виливається в немаленьку копієчку. Директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінниці Володимир Ніценко готовий відкрити завісу з цього питання. Він поділився інформацією про те, що цього року на фонтани було витрачено більш як 700 000 гривень. Обслуговуються з цих грошей лише фонтани, котрі в комунальній власності, решту ж утримуються за рахунок установ, на чиїй території знаходяться.

В ці кошти входять: чистка насосів щомісяця, два рази на день проводиться огляд, кожного дня потрібно чистити чашу фонтану, кожного місяця хімічно обробляють нову воду, оглядають каналізацію. Також немалих грошей коштує заморозка роботи фонтану на зимній період та подальше введення в роботу.

Така краса заворожує багатьох прохожих. Але всім охочим потрібно поспішити, адже вже з 15-го жовтня фонтани працювати не будуть.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити