Комунальники обіцяют, що сугробів цього сезону не буде

PDF Друк
П'ятниця, 30 вересня 2016, 21:57

У Вінниці комунальне підприємство «Аеропорт Вінниця» запланувало внести 4,5 мільйони гривень для закупівлі снігоочищувальної техніки. 29.09 компанія розмістила оголошення про проведення торгів по даному питанню на сайті закупівель ProZorro. Мова йде не про звичайну відкидну машину, а про техніку на базі навантажувача з щіткою, відвалом для снігу, магнітом та зчіпним обладнанням.

Різні компанії, що займаються даним видом обладнання, мають змогу запропонувати свій товар на сайті до 28.10, проте початок торгів відбудеться аж 5.12. Доведеться оплатити тендерні кошти в сумі 50 тисяч гривень, в знак гарантії представлення своїх послуг.

Вінничани сподіваються, що дана покупка сприяє покращенню життя міста та зменшенню скупчення снігу на дорогах, що часто призводить до аварій. «Аеропорт Вінниця», в свою чергу, обіцяє належним чином наглядати за технікою, щоб вона змогла прослужити довше та приносити користь місту. Планується, що машини будуть курсувати по всім великим вулицям міста, особливо в місцях найбільших заторів, проте не буде заважати руху іншого транспорту. Але чи запустять їх одразу після покупки - невідомо. По мірі необхідності будуть також підключатись і звичайні снігоочисні машини.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
+1 #1 Юрр 30.09.2016 23:26
Не сугробів, а заметів)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити