Опалювальний сезон у Вінниці під загрозою

PDF Друк
Четвер, 29 вересня 2016, 15:50

КП ВМР «Вінницяміськтеплoенергo» назбирали всього за цей рік перед ПАТ «Вінницягаз» боргів на 7 мільйонів гривень. Надійшло попередження про неможливість початку нового опалювального сезону, в разі не погашення повної заборгованості.

В серпні «Вінницягаз» склали позов до суду на най впевненішого боржника в області. Проте у відповідь отримали відтермінування слухання. Найближчим часом відбудеться друге слухання, якого бажають уникнути тепловики.

«Ми змушені попередити жителів міста Вінниці про загрозу опалювання квартир самостійно. Річ у тім, що даний борг в розмірі 7 мільйонів гривень перешкоджає наладженню та підготовці систем до опалювального сезону. Функціонування без попереднього ремонту неможливе. Тому поки борг не буде сплачений ми не можемо ризикувати тим, що вже маємо. Закликаємо війти в наше положення та готуватись до холодних вечорів», - пояснює Гoлoвa прaвління ПAТ «Вінницягaз» Oлексaндр Кривaк.

Також під загрозу потрапляє і гаряча вода. Тож жителі змушені будуть виходити з того, що є. Через несвоєчасну оплату коштів змушені чекати і працівники підприємства, адже заробітна плата також залежить від загальної суми грошей «Вінницягазу».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити