Вінничани помолилися за Україну

PDF Друк
Середа, 24 серпня 2016, 15:03

Керівники області молились за Україну у Преображенському соборі

За мир і добробут України та в честь відзначення ювілейної дати незалежності нашої держави, сьогодні у вінницькому Спасо-Преображенському кафедральному соборі проведено богослужіння. На молебні були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також громадськість міста та прихожани храму.
Молитву за Україну промовив Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Після звершення богослужіння із 25-ю річницею незалежності України привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Вітаю вас із найвеличнішим державним святом, - звернувся до присутніх Анатолій Дмитрович. - Сотнями років наш народ йшов до мети незалежності. І сьогодні в черговий раз нам необхідно захищати нашу незалежність. Кожен з нас в змозі долучатися до утвердження та розбудови нашої держави. Бажаю усім здоров’я, миру, добробуту та Божого благословення.

Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток української державності та з нагоди відзначення Дня Незалежності України вручили військовому капелану, протоієрею Сергію Ковтуну. Нагородили священнослужителя за поданням командування Збройних Сил України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити