Чим загрожує вінничанам закон «Савченко»?

PDF Друк
Вівторок, 24 травня 2016, 16:46

Вінницькі активісти вимагають ще раз розглянути так званий закон «Савченко». Згідно цього документа під амністію потрапили серйозні злочинці. Жителі області налякані та обурені. Наразі вже розпочато збір голосів, аби закон «Савченко» переглянула, а то й зовсім наклали вето, оскільки на думку, жителів області він несе значну загрозу для суспільства.

Як повідомляють у Генеральній прокуратурі, що у Вінницькій області з місць відбування покарання на підставі цього закону на волю вийшли майже триста осіб. Варто зазначити, що дванадцять з них вже після звільнення повторно утримуються під вартою за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі умисних вбивств.

Особливо налякані вінничани стали після того, як у місті Ладижин Вінницької області зґвалтували та убили двох жінок. двох жінок. Ці жахливі злочини вчинив 25-річний чоловік, якого у березні цього року умовно-достроково звільнено з Піщанської виправної колонії № 59 після застосування до нього закону. Раніше чоловік був засуджений за вчинення аналогічних злочинів - згвалтування та умисного вбивства при обтяжуючих обставинах.

Нагадаємо, що парламент 26 листопада 2015 ухвалив закон авторства Надії Савченко «Про внесення зміни до Кримінального кодексу щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання», який набрав чинності 24 грудня 2015 року.

Закон передбачає зарахування одного дня попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити