На Вінниччині невідомі вчинили розправу над районним головою

PDF Друк
П'ятниця, 29 квітня 2016, 14:17

Правоохоронці уже відкрили кримінальне провадження

Сьогоднішній ранок для голови Тростянецької райради розпочався недобре. Невідомі особи хотіли «люструвати» чиновника у смітник. Зараз відомо, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Очевидець події Володимир Сухопара розповідає, що з самого ранку почув шум біля районної ради, сам знаходився у кабінеті. На подвір’ї було з десять жінок із плакатами, кілька чоловіків у камуфляжі, а також невідомі особи в чорних окулярах. Ці ж особи в окулярах подалися в кабінет голови районної ради, спочатку побили його там, далі вивели на двір, облили зеленкою й поставили в сміттєвий бак. Після такого знущання усі роз’їхались в різні боки. Очевидець Сухопара вважає, що ці люди не є місцевими мешканцями.

Сам голова Юрій Солодко розповідає, як погрожували йому через телефонні розмови і раніше. У кабінет же зайшло з 12 невідомих людей. «Я погодився вийти до людей, однак мене потягнули, незважаючи на мою згоду», - каже Солодко. Зрештою, сталося що сталося.

Правоохоронці кажуть, що мітинг, очевидно, був несправжнім, оскільки тривав максимум 10 хвилин. Додають, що дії біля райради були несанкціонованими й заслуговують покарання. Поліцейські приїхали на місце акції вже наприкінці, спіймати вдалося кількох людей з Вінниці та Ладижина. Зараз же встановлюють власників автівок.

Проти цілої групи осіб відкрито кримінальне провадження за фактом хуліганства. Тривають слідчі дії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити