У Вінниці поліцейські били інваліда

PDF Друк
Четвер, 14 квітня 2016, 15:42

Доки у них вірять, вони душать людей

Резонансний випадок трапився у Вінниці ще у грудні 2015-го. Тоді поліцейські Олександр Гончарук та Сергій Швець на камеру душили та били студента-інваліда. Спочатку вони зупинили його, коли він керував автівкою, зробили припущення, що інвалід нетверезий і запропонували «домовитися», однак студент адекватно розумів, що він тверезий, тому від цієї пропозиції відмовився. Зрештою, його привезли у відділок і на камеру почали бити та душити.

Потерпілий хлопець Василь Клебан розповів, що після цього його почали гамселити у приміщенні, де уже не було камер. Припинили це звірство поліцейські лише тоді, коли хлопець сказав, що погано себе почуває й зараз втратить свідомість. Поліцейські обібрали студента і повезли цього у наркодиспансер (!) аргументовуючи його втрату свідомості передозуванням наркотиків.

Після цього випадку відео побиття почало миттєво поширюватися у соцмережах, тоді поліцейські просто звільнилися за власним бажанням. Хлопцю ж було непереливки – лікарі діагностували забій нирок, струс мозку та численні гематоми.

Мати потерпілого розповідала, що ще до цього інциденту хлопець переніс складну операцію серця, тому зараз є інвалідом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити