В місті Вінниця встановлять щити з інформацією про громадський транспорт

PDF Друк
Четвер, 26 березня 2015, 13:42

транспорт інформаціяНовинка в інформаційному просторі – для громадян міста Вінниця встановлять щити з інформацією для того, щоб люди бачили о котрій годині, куди направляється та який вид транспорту їде. Дана інформація буде такою, яка необхідна для тієї чи іншої зупинки якщо біля неї проїжджає один вид транспорту значить щит буде вказувати тільки це якщо ж декілька видів транспорту – значить всі види, які там проїжджають.

Звичайно, якщо б громадські організації не почали прискорювати рух цього плану, то можливо й на сьогоднішній день це питання було б закритим. Але, активна їхня участь в цих подіях, призвела до такого масштабного проекту по місту Вінниця. Влада, звісно, що погодилась й прийняла рішення щодо установлення необхідних щитів.

Це дуже добрий кров вперед, тому що, наприклад, в містах Європи така інформація є загальною та доступною для кожного жителя та гостя й на багато легше рухатися, коли знаєш точну дату й час приходу та відходу необхідного виду транспорту.

Насамперед, влада дуже вдячна громадським організаціям за те, що вони активно й позитивно сприяють розвитку й покращення міста Вінниця. Це робиться для того, щоб і жителям і гостям міста було приємно тут знаходитися.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити