Де насправді знаходиться Антон Шевцов?

PDF Друк
Вівторок, 22 березня 2016, 13:57

Упродовж двох тижнів колишній очільник Вінницької поліції Антон Шевцов устиг і посаду втратити, і побувати під судом, і зникнути, і знову знайтися.

У неділю, двадцятого березня, колишнього керівника поліції Вінниччини відпустили на волю. Відтоді деякі громадські активісти почали висловлювати хвилювання, що Шевцов втече до Російської Федерації.

Однак, як виявилося колишній очільник Вінницької поліції відновлює здоров'я в одній із медичних установ. Це стало відомо зі сторінки Шевцова в Facebook та цю інформацію підтвердив адвокат колишнього поліцейського.

Звинувачення у державній зраді Антон Шевцов дуже важко переніс, однак відкритий до співпраці зі слідством – запевнив адвокат екс-поліцейського.

Своєю чергою, народний депутат Олег Ляшко з посиланням на свої джерела заявив, що за звільненням Антона Шевцова стоять його покровителі з АП, зокрема, нардеп Сергій Березенко. «Також мені відомо, що у співробітників СБУ, які затримували Шевцова, тепер великі проблеми. По справі Шевцова український суд знову провалив тест на незалежність від влади», - запевняє політик.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Жофрей 22.03.2016 14:09
Отож
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити