На Вінниччині викрили підпільну нелегальну лабораторію

PDF Друк
Неділя, 13 березня 2016, 17:56

Місцевий житель Калинівки влаштував у себе вдома підпільну лабораторію з виготовлення наркотичних речовин. 26-річний чоловік займався продажом амфетаміну.

Коли його нарешті затримали, то у будинку наркоторговця провели обшук. Знахідки можуть дивувати, бо серед вилучених речей були 2 незареєстровані рушниці, граната, півкілограма марихуани й пачечка амфетаміну, яка складала вагу в 20 грамів. Також було знайдено приладдя для виготовлення нелегальних продуктів: ваги, пробірки й колби.

Така проблема з розповсюдженням наркотиків торкається цього чоловіка не вперше. Раніше він уже був затриманий за збут наркотичних речовин. Затриманий зізнавався, що усі ці товари виготовляв для власного користування, колов їх тільки собі й нікому не продавав. Щодо зброї, то казав, що її купив у незнайомого чоловіка для самооборони, не більше.

Що дійсно слугувало основними заняттями чоловіка розвідає слідство, а наразі відкито кримінальне провадження і горе-наркоману загрожує до 7 років відбування у місцях позбавлення волі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити