Нічого святого: на Вінниччині функціонують церковні злодії

PDF Друк
Четвер, 10 березня 2016, 12:22

Серія крадіжок церковного майна та місцевих святинь сталася на Вінниччині із початку року. Злодії шукають легкої наживи, не поважаючи нічого святого.

Відтак,  чудотворні мироточиві ікони Спасителя та Божої Матері «Іверська» були викрадені у селі Кіровка Калинівського району в ніч з 14 на 15 січня. Настоятель храму отець Віталій розповідає, що зловмисники зламали двері та викрали коштовні прикраси, пожертвувані вірянами на знак подяки за чудесне зцілення. Люди із усієї України впродовж восьми років зверталися до мироточивих ікон місцевого храму.

Аналогічна крадіжка відбулася і в храмі Воскресіння Господнього, звідки була викрадена чудотворна «Зиновинська» ікона Божої Матері, з якої також були зняті всі коштовні прикраси.

У перший день весни сталася крадіжка у храмі святого великомученика Димитрія Солунського у селі Слобода-Дашківецька Вінницького району. Цього разу злодії потрапили да храму через вікно. Звідти крадії винесли старовинний срібний ритуальний посуд, який використовувався для служіння літургій.

8 березня зловмисники пробралися до храму Різдва Пресвятої Богородиці села Медвеже Вушко Вінницького району. Там крадії поцупили велику храмову ікону святого великомученика Димитрія з часткою його мощей.

Священнослужителі із гіркотою розповідають, що викрадені речі мають не стільки матеріальну цінність, а скільки духовну. Таким святотатством можуть займатися лишень найцинічніші злодії.

Віряни Вінниччини обурені, вони не розуміють куди дивиться місцева поліція і скільки ще святинь поцуплять злочинці?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити