Викидати сміття вінничани вчитимуться в італійців

PDF Друк
Середа, 02 березня 2016, 15:59

Делегація з Італії завітала до Вінниці, аби навчити місцевих жителів справлятися з відходами. Іноземна делегація презентує кращі надбання з досвіду управління відходами. Італійці навчатимуть українських колег поводженню з відходами різної сфери діяльності, а саме: в побутовій сфері, аграрній, політичній, промисловій.

Для вінничан такий досвід переймати необхідно задля того, щоб вітчизниний товар зміг без проблем зявлятися на європейському ринку збуту Першими кроками у цьому напрямку стали пункти прийому макулатури та склотари, де місцеві жителі активно обмінюють непотріб на гроші. Також у місті з недавнього часу відходи почали сортувати. Поступово вінничани звикають до двох відер – одне наповнюють сухими відходами, а друге – вологими.

У знак співпраці в майбутньому та переймання європейського досвіду в сфері менеджменту сміття, італійська делегація та очільники області підписали меморандум. Менеджери, які завітали до Вінниці пройшли  потужну школу в кращих компаніях з управління відходами на Батьківщині.

У знак співпраці в майбутньому та переймання європейського досвіду в сфері менеджменту сміття, італійська делегація та очільники області підписали меморандум.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити