Вінничанин хотів захистити дружину, а вбив сина

PDF Друк
Неділя, 28 лютого 2016, 09:28

61-річний мешканець села, що у Хмельницькому районі, аби захистити дружину, вбив власного сина. Чоловіку загрожує до десяти років тримання під вартою.

Справа у тому, що він вирішив заступитися за дружину від нетверезого сина і, у висновку, побив рідну дитину до смерті. Слідча справа є напрочуд складною, адже вияснити доведеться усі мотиви такого вчинку батька й визначити об’єктивне покарання для нього, оскільки матір померлого залишиться абсолютно одна.

Деталі цієї трагедії наступні. Біля опівночі 25 лютого нетверезий чоловік прийшов додому. Рідний сп'янілий син почав вимагати від матері грошей на алкоголь, погрожуючи силою.

Батько намагався втрутитися, але син його не слухав, тому він не вигадав нічого іншого, як взяти дерев’яну палку і кілька разів вдарити нею свою дитину по голові.

 

Після того, як син знепритомнів, батько викликав «швидку», але без користі. Син уже помер.

Пізніше приїхали і правоохоронці. Батько загиблого зізнався в тому, що зробив. Працівники поліції відкрити кримінальне провадження, яке у собі містить важке тілесне побиття, що призвело до смерті.

Якщо чоловік опиниться під вартою, матір померлого залишиться без анінайменшої підтримки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Craftbar 11.09.2019 22:14
Browse and download Minecraft Disneyland Projects by the Planet Minecraft community.
trucos de minecraft
Цитувати
 
 
0 #1 VillaDof 10.09.2019 15:26
This study addresses the concepts of class forma- tion and conflict as defined by the classical social theorist, Karl Marx and the contemporary social theorist, Ralf
Social class
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити