Вінницьких священиків невідомі називають вбивцями

PDF Друк
Середа, 24 лютого 2016, 16:45

Розпалювання міжконфесійної ворожнечі

Представники Української Православної Церкви МП почали скаржитися на те, що їх ображають та їм загрожують невідомі люди.

У Немирові, таким чином, ще 6 лютого з'явилися написи на стіні лікарняного храму. Писали «Вбивці» та «Спонсори сепаратистів». Як говорять віряни та церковнослужителі, до цього випадку погроз ніяких не було. Цю справу вже почали розслідувати.

Однак подібна ситуація склалася у Гайсинському районі. В селі Губнику священик побачив біля воріт храму чужий замок із запискою: « Якщо не залишиш храм, то тебе знищать хлопці батальойну «Дніпро» ».

Священик розповів, що вони зверталися до цього батальйону і там свою вину заперечили, буцімто записка не їхня. Чи вірити цьому, чи ні, отець не знає, каже, що Бог їм суддя.

Служителі церкви схиляються до думки, що усе це зроблено задля розпалювання ворожнечі між конфесіями. Однак вони й додають, що Вінниця не єдине місто, де є церкви Московського Патріархату й вона також працює задля збереження цілісності України. Конфлікти в плані релігії зараз геть недоречні, адже хай би як, а українці молять за мир, правду і порятунок. Й неможливо стверджувати, що у церкві обговорюють чи підтримують сепаратизм.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити