Трагедія на Вінниччині: застрелений підприємець

PDF Друк
Неділя, 21 лютого 2016, 09:13

При собі мав мисливську гвинтівку й посмертну записку

Нещодавно у лісі між Тульчинським та Немирівським районами було знайдено тіло 35-річного жителя Тульчина Олександра Мазура. Чоловік був підприємцем.

Зміст передсмертної записки правоохоронці наразі не розголошують. Вони повідомляють про факт смерті тульчинця, а від інших коментарів відмовляються.

Тіло чоловіка знайшли випадково мешканці одного з сіл, яке знаходилося недалеко від лісу. Наразі проводиться слідство, встановлюють причини. Тим часом у селі розповідають найрізноманітніші причини скоєння вбивства чоловіка. То те, що якісь зловмисники вимагали з нього гроші, а, зрештою, завели його в ліс й змусили накласти на себе руки, то те, що він до цього мав наміри скоїти самогубство. Але його встигали врятувати. Не оминають і можливої сварки з дружиною чи то неприбуткові два магазини, якими керував Олександр Мазур.

Про саме зникнення чоловіка повідомив його брат. Як він зазначив, Олександр не ночував удома. Тіло загиблого було знайдено між селами Гриненки і Крищенці. Мисливська гвинтівка була зареєстрована на померлого. Її та посмертну записку відправили на експертизу, разом із цим, відкрили провадження щодо умисного вбивства. Слідство триває.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити