У Вінниці побудують кардіоцентр за гроші іноземних інвесторів

PDF Друк
Вівторок, 16 лютого 2016, 20:59

Сьогодні зустрілися голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та представник Світового банку Фан Зао з питання будівництва кардіодіагносичного центру. Представником іноземних інвесторів було зазначено, що на медицину в Україні виділено 215 мільйонів доларів, безпосередньо на Вінницю – 32.

Як відомо, Вінниця одна з 8 областей, які будуть фінансуватися.

На зустрічі було обговорено практичні умови реалізації проекту. Для пана Фон Мао було презентовано макет та документи на будівництво лікарні. Губернатор розповів про плани проведення міжнародного тендеру, завдяки якому вони визначать забудовника. Оскільки це міжнародний проект, відповідальні за нього планують дуже прискіпливо підійти до виконання роботи. Отож, якщо все пройде за планом, будівництво планують розпочати  в грудні. У відповідь Фон Мао зауважив, що факт залучення місцевого керівництва в будівництво нового об’єкта є дуже важливим. Сказав, що помітив в губернаторові сильного лідера, який активно став на підтримку цього проекту. Свідченням є те, що для розроблення проекту були затрачені ресурси облдержадміністрації. І ці факти вказують на те, керівництво прагне поліпшити стан здоров'я громадян.

Також, губернатор озвучив плани відкриття кардіоцентру через три роки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Феодосій 17.02.2016 00:10
Цей шанс треба використати. Але не тільки побудувати, але й знайти грощі на фінансування побудованної установи. Не с кишені пацієнтів, як це же стало звичним.
Цитувати
 
 
0 #1 Феодосій 17.02.2016 00:08
Цей шанс треба використати. Але не тіьки побудувати, але й знайти грощі на фінансування роботи. Не с кишені пацієнтів.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити